Przezroczysty Vetrosa średniej temperatury

Przezroczysty Vetrosa średniej temperatury
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jedną z wiodących średniej temperatury przezroczysty vetrosa producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do kupić naszej niskiej cenie talii vetrosa, suche ceramiczna Fryta, zibo vetrosa do granicy płytek, pb Darmowe ceramiczna Fryta, wysoki vetrosa białe i błyszczące i również Zapraszamy do Sprawdź cenę , Cennik, zapytania i oferty z nami.


Vetrosa JM-09

Oryginał: Chiny

Kształt: kryształ mocy

Vetrosa zwalniania zakres: 950-1050° C

C O E: 190(×10-7/°C)

Szczegóły: 25kgs do pakowania / torba z przezroczystą torbę wewnętrzne

Czas wyprzedzenia: 10 - 15 dni po depozycie odebrane.

Średniej temperatury i wysokiej przejrzystości vetrosa, nadaje się do linii talii, polerowane płytek i dekoracji płytek w dwu- i trzeci wypalania.

Szeroki zakres temperatury napalania tak granicy mają dobry wygląd.

Stabilność i wysoki wskaźnik główny produktów są korzyści dla naszych vetrosa szkliwa.

Użyj naszych JM-09, trzeci demison efekt będzie silniejszy.

Q: jak do kontroli jakości surowców vetrosa?

A: zrobić pewny zakupu jakości materiału stabilny. Technika będzie analizy pierwiastków chemicznych przez element wielu szybko analizatora dla każdej partii surowców. Próbki materiałów by wypaliło pod 1400℃ temperatury po zagraniu kołowy. Materiały chcieliby zatwierdzonych do stosowania, gdy wynik testu jest qualitied ze standardowych materiałów.

Jako producent vetrosa i ekspertów naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej jakości dla wszystkich klientów.Zapytanie