Niska temperatura Vitrosa, trzecie wypalanie

Niska temperatura Vitrosa, trzecie wypalanie
Szczegóły produktu

V i trosa JM   - 305

Moc siatki 80-325

Oryginał: strefa przemysłu ceramicznego zibo, Chiny

Min. Ilość: 2000 kg

Opakowanie: 25KG / worek z wewnętrzną przezroczystą torbą dla zapewnienia jakości.

Szkliwo sproszkowane vitrosa w proszku, super przezroczyste, nietoksyczne, do zastawy stołowej COE 160-260, temperatura wypalania 850-950 stopni.

Bez ołowiu.


Podanie:

2018 vitrosa.jpg

Wykorzystywane do produkcji linii taliowej, linii granicznej, motywu freso, Listello, płytek dekoracyjnych, ceramicznych dzieł sztuki w podwójnym i trzecim wypalaniu, można wypalać razem z płynnym złotem i złotą pastą.

Wysoka przejrzystość i dobry efekt przezroczystości w niskiej temperaturze.


Jako producent ceramiki ceramicznej szkliwionej szkliwionej w chińskim przemyśle ceramicznym, mamy zaletę dobrej i stabilnej jakości oraz rozsądnej ceny, fachową wiedzę, która pomaga poprawić jakość i poszerzyć rynek. będziemy bardzo wdzięczni, jeśli uda nam się nawiązać współpracę z niewielkim zleceniem próbnym na początku.


Jako jeden z największych producentów i eksporterów vitrosa w mieście Zibo, nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Pakistan, Indonezja, Wietnam, Bliski Wschód.

zapraszamy do odwiedzenia nas!


Jinming Glaze jest jednym z wiodących producentów i dostawców Vetrosa w Chinach, wyposażonym w profesjonalną fabrykę i fabrykę, oferując bezpłatną próbkę produktów, zapraszamy do zakupu naszej niskiej temperatury vitrosa w niskiej temperaturze, trzeciego wypalania, a także zapraszamy do sprawdzenia ceny, cennik, zapytanie i wycena z nami.
Zapytanie