Niskie temperatury przezroczysty Vetrosa

Niskie temperatury przezroczysty Vetrosa
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów przezroczysty vetrosa niskie temperatury i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do kupić nasze niskie ceny granicy linii vetrosa, trzeci vetrosa zwalniania do polerowane płytki 300 * 300, suger glazury, ceramiczne rozcieńczenie agenta, vetrosa wysoki poziom przejrzystości i również Zapraszamy do Sprawdź cenę , Cennik, zapytania i oferty z nami.


Vetrosa JM-08

Oczek: 50-100 mesh lub 90-325 siatki jest dostępne

Oryginał: zibo boshan jinming przemysłu strefy, Chiny

Min Qty:1000KGS

Pakiet: 25 KG/worek z wewnętrznym transaprent PP worek aby zapobiec wilgoć lub woda.

Przekazywanie i przechowywanie: przechowywać w chłodnym, suchym i wentylowane.

Skład: SiO2 62,6% Al2O3 3,6% K2O 5,2%

Na2O 1,2% CaO 15,6% MgO 1.87% ZnO 2,1%

Nadaje się do linii talii, granicy, motyw freso, Listello, dekoracja płytki, ceramiczne dzieła w dwu- i trzeci wypalania, mogą zostać wystrzelone z cieczy złoto i złoto ciasto.

Wysoki wypalania przejrzyste i niskie temperatury wahają się zrobić dobry wygląd w niskiej temperaturze pieca.

Jesteśmy producentem vetrosa dobra Sława w Chinach branży ceramicznej, mamy korzyści z dobrej i stabilnej jakości i rozsądnej cenie, wiedzy zawodowej, aby pomóc poprawić jakość i poszerzenie rynku, więc będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możemy niektóre współpracy z jednego małego zamówienia próbny na początku.

Jako jeden z największych vetrosa producentów i eksporterów w mieście zibo nasze produkty były eksportowane do wielu krajów takich jak Pakistan, Indonezja, Wietnam, Bliskiego Wschodu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!


Zapytanie