Wypolerowane ziarno Vetrosa

Wypolerowane ziarno Vetrosa
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jednym z wiodących producentów polerowane Vetrosa ziarna i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, Zapraszamy do kupić naszych niskich cen Polished ziarna Vetrosa i Witamy również sprawdzić ceny, Cennik, zapytania i oferty z nami.

Vetrosa JM-2159

Oryginał: zibo, Chiny

Min Qty:5 ton

Pakiet: 25 KG / worek.

Przechowywania: Przechowywać w suchym środowisku.

Ten vetrosa może być uesd w produkcji listello, płytka polerowany oraz płytki mikrokrystaliczną, polerowanie kryształu

płytki ceramiczne obramowania.

Szeroki zakres temperatury wypalania polerowania vetrosa, więc płytki polerowane vetrosa mieć dobry wygląd, głównie do 300 * 300 polerowane płytki w podwójne wypalanie jest jego największym elementem.

Możemy ustawić walec pieca które symulować warunki produkcji fabryki płytek ceramicznych do testowania naszego vetrosa na płytki i kupić wykrywacz biel, błyszczący czujka i rozszerzalność cieplna czujka do testowania jego przejrzystość, błyszczący i COE, produkt przechowywać w magazynie po porównaniu testu. Produktu bez zastrzeżeń nie dopuścić do transportu z naszej fabryki. Dokładamy starań, aby zagwarantować stabilne naszych produktów.

Jesteśmy firmą glazury wiara w mieście zibo i Marka vetrosa łatwy w obsłudze dla klienta jest naszym podstawowym obowiązkiem.

To jest nasz hot sprzedaży vetrosa z wieloletnim doświadczeniem i rozsądne ceny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat polerowania vetrosa, pls nie wahaj się z nami skontaktować.


Zapytanie