System kontroli jakości w JINMING kolorowe glazury FACTORY

Oto jak produkować jinming firmy do kontroli jakości ze spieku ceramicznego z surowego materil do ze spieku ceramicznego i ostatni jakości ponownie sprawdzić, całych systemów, aby zapewnić stabilne dla klienta ze spieku ceramicznego.


1. wobec zrobić pewny zakupu jakości materiału stajnia

Technika będzie analizować pierwiastków chemicznych przez wieloczłonową szybko analizatora dla każdej partii surowców. Próbki materiałów by wypaliło w temperaturze 1400℃ po zagraniu pie. Materiały zostaje przyjęta do użycia podczas wynik testu jest qualitied ze standardowych materiałów.

2. mamy zawsze ponownie przetestuj każdy wzór ze spieku ceramicznego serii i nad ponownie w naszych lab.it będzie zorganizowany elektronicznego przetwarzania wsadowego w warsztacie przed ze spieku ceramicznego formuła przebiegu testu. wszystkie rodzaje materiałów jest mixted dobrze rozproszone i topi się w temperaturze 1500℃-1600℃ i wlewa wodę do finsh produktu.

3. mamy ustawić walec pieca, które symulują warunki produkcji fabryki płytek ceramicznych przetestować nasze Fryta na płytki i kupić wykrywacz biel, błyszczący detektora i rozszerzalność cieplna czujka do testowania Fryta w Biel, błyszczący i COE, w sklepie internetowym w magazynie po inspekcji kwalifikacje. Produktu bez zastrzeżeń nie dopuścić do transportu z naszej fabryki. Dokładamy starań, aby zagwarantować stabilne naszych produktów. Nasze dogmat jest aby rozwiązać problem za nas i wygody do naszych klientów.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki glazura jinming w mieście Zibo, Chiny.