Szukam strategicznego partnerstwa z krajami zamorskimi

JINMING polewa jest producentem ze spieku ceramicznego w mieście zibo, Chiny dedykowany w badania i rozwój zaawansowanych ze spieku ceramicznego i chcesz udostępnić owoców z partnerami na całym świecie.

Są nie tylko dostarczanie jakości ceramiczna Fryta, ale również szuka strategicznego partnerstwa z krajami zamorskimi. Lata praktyki w masowej produkcji i zarządzania umożliwiają nam wystarczające doświadczenie, w którym zobowiązujemy się do świadczenia naszych zagranicznych partnerów aktualizacja produktów w tej dziedzinie. W oparciu o zasób lokalny rynek potencjalnych i sytuacji finansowej, pomagamy naszym partnerom na zakończenie badań laboratoryjnych i małej lub dużej skali produkcji. Nasze zobowiązanie do naszego partnera składają się również zaktualizowane Fryta, planowanie produkcji, doradztwo techniczne, szkolenie operatora, analizy rynku itp.

Pragniemy zagwarantować jest, że naszych zagranicznych partnerów może pomyślnie zakończyć badania laboratoryjne i produkcji na linii w krótkim czasie i poruszać się do przodu szybko z zadowalającym zyskiem. Oczekujemy, że nasza wizja korzystną przyniesie nam coraz więcej partnerów biznesowych w perspektywie długoterminowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami!