Baoyou polewa: Pole innowacji technologii przejąć ziarna wysokiej

"Mamy badania pieca, materiał z specjalne produkty są dostępne codziennie. Jest obecnie studia jak Fryta do polerowany kryształ Cegła rzucanie pod warstwą szkliwa, sprawiają, że produkt więcej unikalne tekstury, produkt weszła fazy pilotażowej. "Bao-Li Lin, dyrektor generalny z glazury i pokolenia kobiet badanie głowy w rozwoju nowych produktów. W jej oczach na obecnym etapie transformacji rynkowej, tylko koncentruje się na produkt innowacji i technologii badań i rozwoju, aby wykorzystać na rynku. Można oczekiwać, że jeśli pomyślny rozwój nowych produktów, to z pewnością spowoduje Crystal Cegła rzucanie nowy trend w dziedzinie.

Crystal Cegła rzucanie jest używany w ściany, hal i innych miejscach, polerowany kryształ płytki używane w ziemi, w drugiej połowie ubiegłego roku. Jednak jeśli produkt jest używany, to wymaga wysoką twardość i przejrzystości i surowe środki zapobiegania wygląd zadrapania. Crystal Cegła rzucanie twardość powierzchni jest określana przez polerowany kryształ stopu, zgodnie z Li Lin wprowadzone, cenne przyjaciel Fryta glazury Crystal polerowane płytki twardość powierzchni do 4800 obr/min, wyższe niż inne przedsiębiorstwa 4100-4300, również jest znacznie wyższe niż innych przedsiębiorstw.

Wysokiej jakości produkty bez produkcji ścisłego monitorowania i zarządzania. Powszechnie wiadomo, że Fryta "bańka" zjawiska 60% zanieczyszczeń z procesu produkcji. W tym celu Po Glazura jest bardzo przyjazne dla środowiska produkcji, poprawa pracy kurzu, izolacja, czyszczenie budynków do dwóch godzin dziennie. W rzeczywistości, począwszy od października ubiegłego roku, Bao glazury co najmniej zainwestował 5 milionów yuanów, energicznie prostownikowe budowy elektrowni, poprawy warunków produkcji i optymalizacji zarządzania wewnętrznego, ścisłe wymagania każdego pracownika muszą być zgodne z wymogami do zaangażowania się we wszystkich aspektach produkcji. W celu spełnienia międzynarodowych standardów produkcji oszczędności energii i ochrony środowiska, firmy zainwestowały w wprowadzenie sprzętu przywożonego, automatyzacji kontroli produkcji, pracowników zakładu i około 12 osób, średnio, każde urządzenie musi tylko jeden operator, Fabryka produkcji harmonijnego współistnienia z otaczającego środowiska.