czym jest vetrosa?

Vetrosa jest jedynym rodzajem surowca, który może być wykorzystany do wytworzenia linii taliowej / linii granicznej i płytki ceramicznej o określonym działaniu.

 

Jako producent ceramicznych vetrosa w dzielnicy boshan, mamy dwie maszyny grupowe i możemy wyprodukować około 300 ton na miesiąc dla vetrosa.

 

Teraz produkujemy kilka rodzajów vetrosa, przezroczystej vetrosa, porcelanowej kryształowej vetrosa, krystalitowej vetrosa.

 

Dzięki wysokiej przejrzystości, nasze vetrosa eksportowane do Wietnamu, Indonezji, Srilanka, Pakistanu i Bangladeszu i Iranu.

 

Wiele elementów takich jak temperatura pieca, COE, punkt mięknienia, sama Vtrosa wpłynie na ostateczny wygląd płytki, mamy wieloletnie doświadczenie, aby poprowadzić Cię do produkcji dobrej płytki granicznej i możemy dostarczyć serwis techniczny również.

 

 

Jeśli masz jakieś pytanie takie jak: co to jest vetrosa? Jak używać vetrosa do produkcji? Jak sprawdzić jakość Vtrosa? Gdzie mogę dostać próbkę vectosa, pls miło mi powiedzieć, dam ci dobrą odpowiedź.

vetrosa tile.jpg