Co to jest "kamień" płytki

Jest cienką polewa, deformacji. Rodzaj płytek są: polerowane płytki, płytki listello, antyczne Cegła 3 serii. Crystal Cegła rzucanie jest wyrzucane pół cegły, rzucając kilka cegieł. Polerowane, płytki szkliwione listello polerowane i strzał połowie 2. Kamień jest taki szeroki zakres zabytkowe cegły, podzielić na pół za glazurowanej cegły antyczne, zabytkowe cegły, polerowany kamień powierzchni glazurowanej cegły antyczne, matowe i pół za zabytkowe cegły i nieszkliwione wyrzucony zabytkowe cegły. Z gamy glazury na Tajwan: kryształ przezroczystych lub półprzezroczystych szyb, wysoką twardością, Przeszklenia niezwykle odporne na zużycie, przeszklone metalowe kategorii.

Po drugie, gładkość. Ze względu na różne materiały i technologia wypalania w oszklonych parametr, gładkość powierzchni płytek jest duża różnica, gładkie zakres od 0,5 mm ~ 2 mm. Mimo, że różnorodność polerowane Glazura terakota, ale istnieją również podobieństwa: z wyjątkiem kilka całej linii cegieł rzucanie na polerowanej powierzchni płaskość wymagania, inni nie trzeba wrzucić na całej powierzchni, ale zachować oryginalny Adobe profil makro, lub cały polerowany powierzchnia efekt polerowania równomiernie, bez istotnych różnic.

Po trzecie, połysk. Crystal Cegła rzucanie i talii linii cegieł mają wysokie wymagania co do połysku, zgłoszony powyżej 70 stopni, niektóre nawet więcej niż 90 stopni. Archaize Cegła połysk wymagań nie jest wysoka, zwykle poniżej 70, zapytać Matt.

Czterech jest polewa warstwę grubości i twardości. Zabytkowe cegły grubości warstwy szkliwa między 0.3 mm ~ 0,8 mm i płytka polerowany kryształ i polewa warstwy są grubsze cegły linii talii, zazwyczaj między 0,6 mm ~ 1,3 mm i 1,5 mm procent. Wszystkie cegły warstwy szkliwa jest gruby, głównie poprzez deformację glazury zagęszczonej warstwy do uzupełnienia płytki, tak aby nie pokazać polerowanej powierzchni. Glazury twardości oprócz 5 ~ 7 zakres.