Funkcja krystalicznie czyste Fryta

Porcelana wyprodukowany w krystalicznie czystej Fryta służy do materiałów rozpuszczalnych w nie rozpuszcza więc toksycznych surowców wolny od toksycznych, rozpad glazury, utlenianie zmniejsza przeciwko, jak strumień spadek temperatury spiekania porcelany, Porcelana i szybkie wypalanie w niskiej temperaturze, przenieść jakości glazury, uruchomienia funkcji towarów.

Metoda czyszczenia Crystal

1. Metoda zanurzenia zimnej wody: użyć małej miseczki lub Cup, będzie defensywa w soli do miski, miejsce kryształ zanurzone w wodzie na około 30 minut, następnie użyj pędzelka, Crystal ma delikatnie iz powrotem, macha w wodzie na chwilę, obecnie do suchej z ręczników papierowych.

2. dokładne czyszczenie: użyć małej miseczki lub Pucharu Liangzhuang obronnych po sól topnieć w ciepłej wodzie, moczyć 24 na 10 gramów na godzinę. Wreszcie sucha miękką niestrzępiącą. Royal zachować sól umyć Crystal bardzo duży wpływ człowieka, człowieka części ujawnił. Ale nie wpływa na naturalne części.

3. szybkie czyszczenie: nabycie obronne soli, pogrzebać oczyszczający kryształ. Sadzenia potrzebuje 24 godzin w czasie i ma winy to jeśli jest człowiekiem w obronne kryształ soli daje ludzka część show.

Tak więc jeśli to człowieka nie mogą być przetwarzane obronne dla kryształów soli. Powyżej 3 sposoby jest stosunkowo prosta ochrona metod.