Cechy charakterystyczne płytki polerowane

Bardziej pasuje

Po wysokiej temperatury spiekania płytek ceramicznych wzór kolor kolorowy tekstura jest Dializa, nie zwykłe szorstki wzór na powierzchni płytki, ale Zobacz, dotknął specjalnych mięśni kolorowych linii, kolorowy, różnych odmian, naturalne. Oszklone dopracowany produkt mogą być polerowane lub mogą być polerowane poznać Preferencje konsumentów różnych.

Długą żywotność

Dotyku, miękkie, gładkie, nie wypukłe, przezroczyste, jasny naturalny kamień chropowatości powierzchni pod glazury i górnej przejrzysty glazury topionego, jak warstwy przezroczyste szyby Crystal filmu okładka, uczynić bardziej solidny całej hierarchii. Polerowane płytki używane przez długi czas, Matt łatwo; Cegła antyczna używany przez długi czas, ponieważ na powierzchni warstwy szkliwa jest cienka, łatwy do noszenia. Pełna Obsada opalanych płytki ceramiczne przejrzysty glazury grubsze i nie jest łatwo nosić, więc jego żywotność jest ogólnie podwójne ładowanie płytki 3 razy.

Azjatycki płytki polerowane z zaawansowanych urządzeń, jakość surowców, niezawodna technologia, najwyższej jakości badań i rozwoju zespołu, ścisłe badania oznacza, razem tworząc jakości wyrobów ceramicznych, dzięki czemu Azja Chiny przemysł ceramiczny "lider." Projekt płytki ceramiczne Azji mniejszej, style, bogaty w kolor, ze względu na jego wysoką twardością, niską absorpcją i doskonałą odporność na korozję, doskonałej jakości, Wspólnoty było przestrzegane. Szczególnie kamień serii, jest naprawdę modne wysokość do górnej części budynku sztuki!