Ceramika Chiny 2017 Targi w mieście Guangzhou, Chiny

2017(CHINY) CERAMIKAChiny Międzynarodowa Wystawa ceramiki technologii, sprzętu i produktów)odbędzie się w Canton Fair złożonych, GuangzhouMiasto, Chiny od 1-4Czerwca, 2017.

Jak Chiny szeregi top jeden kraj w dziedzinie kafelkami, produkcji i konsumpcji, ceramika Chiny 2017 jest bez wątpienia doskonałą platformę dla przemysłu ceramicznego - gdzie innowacje techniczne, maszyny i urządzenia są wyświetlane, aby móc sprostać wyzwaniom szybko rosnących i zmieniających się rynku.

2 层展位.png 
Różni się od poprzednich edycji, w 2017 r. Organizator, Unifair wystawa usługi firmy używać dwóch piętrach obszaru A w Canton Fair złożonych, Hall 1.1 jest Międzynarodowa Wystawa ceramiki zaawansowane i metalurgii proszków technologia, sprzęt & produktu (znany jako ACPM EXPO). ACPM EXPO 2017 jest pierwszym coroczna wystawa zorganizowana przez Unifair i zatwierdzony przez ACerS wyłącznie dla przemysłu zaawansowanych ceramiki opisywany rezygnować hi-tech i zawód. Równoczesnych wystawa ta będzie prezentacja zaawansowanych ceramiczne surowców i środków pomocniczych, produkty, sprzęt, oprzyrządowanie i akcesoria a także metalurgii proszków surowców i produktów, itp.
 
Hall 2.1 jest kolejna wystawa równoczesnych - China International Exhibition zastawa stołowa ceramika technologii, wyposażenia i surowców (znany jako TECH naczynia). Zastawa stołowa TECH 2017 jest wystawa tylko profesjonalne w dziedzinie produkcji ceramiki naczynia, który zaprezentuje technologię produkcji ceramiki naczynia, technologia przetwarzania, tworząc maszyn, jak również specjalne ochrony środowiska wyposażenia, dekoracji, urządzeń, surowców i urządzenia pomocnicze do naczynia ceramiczne, itp.
 
3.1 Hall do 5.1 są ceramiczne maszyn i akcesoriów. Produkty duże maszyny mają być wystawione na pierwszym piętrze, podczas gdy drugie piętro jest mniejszy rozmiar i lekkich produktów i technologii, w tym technologia druku atramentowa ceramiczna w Hall 2.1, dekoracji ceramicznych materiałów, surowców, ognioodporne i odporne na zużycie materiału w hali 2.2 i 4.2 i międzynarodowej hali 3.2.
 
Z dodatkowych wystaw w różnych sektorach i wielką innowacją na hali wystawienniczej, ceramika Chiny 2017 jest niemiły, nowym rekordzistą pod względem liczby wystawców i zwiedzających.

Nasza firmaJINMING GLAZURY, również będzie uczestniczyć fair ceramika Chiny 2017, nadziei, możemy spotkać i porozmawiać ze sobą.