Cyrkon drukowanie nieprzezroczyste glazury na ścianie płytki

Cyrkon drukowanie nieprzezroczyste glazury na ścianie płytki
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd. jest jednym z wiodących cyrkon nieprzezroczyste drukowania glazury na ścianie płytki producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do zakupu naszych niskich cen colorobbia ceramiczna Fryta, kamień tlenku glinu piłka, farb ceramicznych, ceramiczna Fryta szklana, szklanej frycie w lampach i również Zapraszamy do Sprawdź cenę , Cennik, zapytania i oferty z nami.

Drukowanie nieprzezroczyste glazury

Wypalania zasięgu: 1050-1130 ° C

Jako ekspert Glazura i eksportera w dziedzinie płytki ścienne, użyj naszego JM-6168, będzie być więcej połysku i doskonałą jasność i idealny kolor Wyświetlono użytku wysokiej atramentowych górnej ściany wewnętrzne płytki pojedyncze i podwójne szybkie odpalenie płytki ścienne i lepiej płaskości powierzchni, gdy stosowane w 48T lub 32 T ekranu.

Sugestia jak korzystać:

1. pls użyć odpowiedni nośnik w sitodruku lub rolki druku.

2. metody za pomocą: średnio suszonych matter(glaze power+pigment of printing):printing = 1:1.5. Muszą być mieszane w pełni i przecedzić z 350 oczka przed użyciem.


Nieprzezroczyste glazury drukowania są uprawnienia 325mesh i pakowane 25kg / worek papieru.

Produkowane przez zamówienia, 5 dni na dostawę produkcji, ilość min jest 5 t.

Instrukcja nieprzezroczyste glazury druk jest tylko dla odniesienia, można lepiej finda stosunek procentowy według stan temperatury pieca, próbki mogą być dostarczone do ostatecznego potwierdzenia.

Jeśli masz wszelkie wymagania dla nieprzezroczyste glazury drukowania, pls prosimy poinformować nas.


Zapytanie