Drukowanie przezroczyste glazury na ścianie płytki

Drukowanie przezroczyste glazury na ścianie płytki
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jedną z wiodących przejrzysty glazury drukowania na ścianie płytki producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferują darmowe próbki produktów, zapraszamy do kupić naszej niskiej cenie zibo przejrzysty glazury drukowania, doskonałe Fryta przezroczysty, jinming glazury, jinming Fryta, ceramiczna Fryta dla płytki granitowe i również Zapraszamy do Sprawdź cenę , Cennik, zapytania i oferty z nami.

Drukowanie przezroczyste szkliwo JM-8109

Odpalenie tem:1050-1120 C

Zastosowanie: Drukowanie moc (30% - 40%) +60% druk olej + 10% pigmentu do użytku sitowym.

Tej metody wykorzystania jest tylko dla odniesienia, można zmienić stosunek procentowy aby uzyskać najlepszy efekt według stan temperatury pieca, będziemy Ci próbkę do badania ostatecznego potwierdzenia.

Przejrzysty glazury drukowania, wysoki płaskość, dobra przejrzystość, doskonałą jasność i idealny kolor Wyświetlono, mniej otworkowej, użyć dla wysokiej atramentowych górnej ściany wewnętrzne płytki, to również można mieszać z nieprzezroczystych Fryta niski dół koszty i poprawić kolor wyświetlone.

Nadaje się do metalu glazury, można dodać trochę krzemian cyrkonu do góry feculent i dodał AL2O3 do góry temperatura spalania i dodał plamy i 2-3% ZnO poprawić koloryt i powierzchni efekt.


Zapytanie