Fryta tytanu wysokiej COE

Fryta tytanu wysokiej COE
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jedną z wiodących Fryta producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin wysokiej coe tytanu i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do zakupu naszych niska cena wysoki rozwój wysoki współczynnik tytanu Fryta, Fryta engobe tytanu, tytanu glazura, coe wysokiej engobe glazury, niskie temperatury i wysokiego coe tytanu Fryta i również Zapraszamy do Sprawdź cenę , Cennik, zapytania i oferty z nami.

Fryta Tytan JM309

Kolor: żółty przezroczysty cząstek
Wysoka COE:300(×10-7/ °C)
Zasięg strzelania temperatury: 1050-1130° C
Treść: 8,5% dwutlenku tytanu (TiO2)
Doskonałą elastyczność funkcji: wysokie, niskie temperatury i wysokiej COE tytanu Fryta

Zastosowanie: Używany dla engobe wodoodporne glazury Fryta szybko wypalania płytek ściennych i podłogowych.

Opis: To jest nieprzezroczysty i może zwiększyć biel engobe glazury, spadek engobe glazury temperatury, zapobiec płytki ceramiczne z wody, można również z innych tytanu nieprzezroczyste Fryta aby uzyskać najlepszy efekt według temperatury napalania.

Dlaczego warto nas wybrać:

1. używamy 8,5% wysokiej jakości tytanowe Fryta biel i zdolności wodoodporne.
2. będziemy produkować masowe ilości (około 1000-1500 ton) na kod na czas i proces wypalania jest ciągła. Nie ma żadnej zmiany wzorze tytanu Fryta będzie najwyższej stabilnej i wysokiej jakości.
3. rozsądną cenę, wiedzy zawodowej, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, aby zmienić i poprawić ceramiczne engobe reagują warunek.


Fryta tytanu jest skład surowca ceramicznego tym dwutlenek tytanu, który został topiona w piecu utrwalania kolejnych, gaśnie tworząc szkła i granulowane. Celem tej wstępnej syntezy jądrowej jest do renderowania żadnych toksycznych składników nierozpuszczalne powodując je połączyć z krzemionki i inne dodane tlenki.
Fryta Tytan stanowi istotną część partii używane w skład szkliwa i szkliwa ceramiczne dla engobe szkliwa.

Mamy stabilną standard o Tytan Fryta, więc klient jest zadowolony z nami współpracować.

Zapytanie