Półprzezroczyste szkliwa na płytki ścienne

Półprzezroczyste szkliwa na płytki ścienne
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd. jest jednym z wiodących półprzezroczyste szkliwa na ścianie płytki producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do zakupu naszych niskich cen podwójne szybkie wypalanie pół biały Fryta, atramentowe półprzezroczyste szkliwa, półprzezroczyste szkliwa do wnętrza ściany płytki, szeroką gamę wypalania temperatury półprzezroczyste szkliwa na płytki ścienne , super płaskie półprzezroczyste szkliwa na ścianie płytki i Zapraszamy również sprawdzić ceny, Cennik, zapytania i cytat z nami.

Gorący sprzedaż pół nieprzezroczystej Fryta JM618

Miejsce oryginału: zibo branży ceramicznej strefy, Chiny
Wygląd: przezroczyste cząstek
Nazwa marki: JINMING glazury
Punktów mięknienia: 800° C
Wypalania punkt: 1050-1130° C
Współczynnik rozszerzalności cieplnej: 180(×10-7/°C)
Sposób pakowania: Net 50kgs/worek lub worki tona
Prowadzić czas: w ciągu 10 dni od otrzymania umowy lub akredytywy.

Doskonałą jasność i dobre biel, wysoki płaskość, mniej otworkowej.

Nadaje się do jednego szybkiego wypalania i podwójne szybkie odpalenie cylindra druk, sitodruk i druk atramentowy do wnętrza ściany dachówka tile,300×450(mm) i 300×600(mm) jest dobre.
Nasze półprzezroczyste szkliwa może zastąpić nieprzezroczyste Fryta używane w płytki ceramiczne, ale cena jest tańsze niż w przypadku nieprzezroczyste Fryta aby Twoje płytki ceramiczne bardziej konkurencyjne na rynku.
Również nasze półprzezroczyste szkliwa można regulować z cyrkonu krzemian do zwiększenia biel, bardziej prosto glazury, poprawić efekt druku wzór jasność.

Zapytanie