Nieprzezroczyste Fryta cyrkonu dla płytki ścienne

Nieprzezroczyste Fryta cyrkonu dla płytki ścienne
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jedną z wiodących cyrkonu nieprzezroczyste Fryta na ścianie płytki producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do zakupu naszych niskich cen cyrkonu biały Fryta dla płytki ścienne wewnętrzne, cyfrowy nieprzezroczyste Fryta drukowanie ścienne płytki, atramentowe cyrkonu Fryta nieprzezroczyste dla płytki ścienne , sff idealna dff biały Fryta, atramentowe Fryta nieprzezroczyste dla płytki ścienne i Zapraszamy również sprawdzić ceny, Cennik, zapytania i cytat z nami.

Nieprzezroczyste Fryta JM668

Miejsce oryginału: zibo branży ceramicznej strefy, Chiny
Wygląd: przezroczyste granulatu lub mały biały
Aplikacji: na ścianie płytki jednorazowe wypalanie i podwójne wypalanie, nadaje się do sitodruk i druk atramentowy umożliwia pokazanie efekt idealny kolor.
Przedsiębiorstwo marki: JINMING glazury
Nieprzezroczyste Fryta temperatura mięknienia: 800° C
Nieprzezroczyste Fryta wypalania temperatury: 1050-1130° C
C.O.E: 175(×10-7/°C)
Pakiet typ: 50kgs/worek


Super białe nieprzezroczyste Fryta, nieprzezroczyste Fryta gładkie cyrkon.
Dostosowanie szeroki zakres temperatury i stabilną jakość.
Dla naszych nieprzezroczyste Fryta niebiesko biały i żółty biały jest dostępne, efekt kolorystyczny na naszych nieprzezroczyste Fryta jest bardzo dobre dla prinit tuszem lub sitowym prinit.
Również nasze nieprzezroczyste Fryta wraz z naszym częściowo nieprzezroczyste i przezroczyste Fryta umożliwia zmniejszenie kosztów, w tym samym czasie ta formuła również mieć dobre wyniki.
Korzyści:
1. klienta z Indonezji, pakistan, vienam, Afryka, Chiny lokalnych korzystają nasi produts, więc możemy komunikować się z wszystkich klientów każdego tygodnia i utrzymać nasz produts aktualizowane zgodnie z klienta wymogu odnoszącego. To dlatego, że nasze nieprzezroczyste Fryta można wziąć leadin pozycji wśród chińskich nieprzezroczyste Fryta dostawcy.
2. używamy marki LONGLI tlenku cynku (99% zawartość) i GLODSUN krzemian cyrkonu do produkcji ceramiczna Fryta, więc dobry surowiec może zapewnić doskonałe nieprzezroczyste Fryta stabilne i szeroki zakres temperatury.

3. mamy specjalny piec do stopienia i produkcji nieprzezroczyste Fryta przez cały rok, tylko produkują nieprzezroczyste Fryta JM668, dzięki czemu możemy zagwarantować wysokiej jakości i wysokiej stabilności.


Akceptujemy również produkty dostosowane, możesz wysłać swoje próbki do mnie i analizujemy to z naszego pieca, a następnie nasz inżynier dostosuje podobne próbki do badania. Również polecamy Fryta podobne do Ciebie, aby potwierdzić, czy nadaje się do swojego pieca.

Zapytanie