Nieprzezroczyste Fryta cyrkonu dla płytki podłogowe

Nieprzezroczyste Fryta cyrkonu dla płytki podłogowe
Szczegóły produktu

Zibo Jinming glazury Co., Ltd jest jedną z wiodących cyrkonu nieprzezroczyste Fryta na podłodze płytki producentów i dostawców w Chinach, wyposażone w profesjonalne fabryczne i roślin i oferuje bezpłatne próbki produktów, zapraszamy do kupić nasze niskie ceny cyfrowy nieprzezroczyste drukowania Fryta na płytki podłogowe, płytki cyrkonu biały Fryta na podłodze, cyrkonu nieprzezroczyste Fryta na podłodze płytki, sff idealna dff nieprzezroczyste błyszczący Fryta , atramentowe nieprzezroczyste Fryta na podłodze kafle i Zapraszamy również sprawdzić ceny, Cennik, zapytania i cytat z nami.

Nieprzezroczyste Fryta JM669

Oryginał: zibo jinming, Chiny
Kolor: przezroczysty granulatu
Aplikacji: na podłodze płytki jednorazowe wypalanie i podwójne wypalanie, nadaje się do sitodruk i druk atramentowy umożliwia pokazanie efekt idealny kolor.
Temperatura mięknienia punkt: 800℃
Temperatura wypalania zasięgu: 1050-1130℃
Nieprzezroczyste Fryta C.O.E: 175(×10-7/°C) COE
Pakowania szczegóły: 50kgs/torba na wagę netto
Czas realizacji produkcji: 8-12 dni od wpłaty zaliczki.

Super białe nieprzezroczyste Fryta, gładkie cyrkon nieprzezroczyste frit.adapt szeroki zakres temperatury i stabilną jakość.

Jest on używany do zwiększenia kolor, na podłodze płytki aby uczynić go bardziej elegancki wygląd.

Surowce ceramiczne Fryta nieprzezroczyste składa się z cyrkonu krzemian, tlenek cynku, skaleń potażu, kwarcu krzemionki, Dolomit, tlenek tytanu, ect. Po rozpocząć mieszane, to jest włożyć do pieca Fryta nieprzezroczyste dla procesu z wysokiej temperatury 1550℃ do 1600℃ i leczenie zachowania ciepła przez całą dobę. Chiny gotowy produkt nieprzezroczyste Fryta jest przezroczyste szkło granulowany stałe.

1.Q:How może wiedzieć więcej o swojej firmie skali?

A: Możesz dowiedzieć się kilka informacji przez naszą stronę internetową: www.jinmingglaze.

I jeśli jesteś ciekawy z naszych nieprzezroczyste Fryta, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Jest to około dwóch godzin jazdy samochodem od lotniska Jinan. Jeśli jesteś zajęty, wszechstronne zdolności może być zweryfikowane przez firmę TüV Rheinland lub SGS.

2.Q:are ci producenta, który uczestniczyć ceramika Chiny 2016?

O: tak, mamy nasze stoisko B305 na ceramika Targi w mieście Guangzhou, od 27 do 30th,May,2016.We wyświetli naszą zaktualizowaną Fryta nieprzezroczyste następnie. Nadzieję, że możemy mieć rozmowę twarzą w twarz na naszym stoisku.

3.Q:Can, powoływały że technicy przyjść do naszej fabryki aby zrobić test?

O: tak, mamy bogate doświadczenie klientom usługi za granicą.

Nasi technicy mogą przyjść do fabryki, aby sprawdzić, czy nasz nieprzezroczyste Fryta nadaje się do swojego pieca i znaleźć najlepsze rozwiązania do poprawy swojej Ceramiczna dachówka jakości z naszej serii ceramiczna Fryta na początku, również może dostarczyć placówce technicznej podczas naszych Fryta będzie na linii do produkcji masowej.

Zapytanie