Zibo Jinming glazury Co., ltd (Jinming glazury) jest jednym z firmy Glazura kompleksowe z produkcji, badań i po sprzedaży usług. Ustalone od 1999 roku, znajduje się w mieście Zibo, prowincja Shandong, który znany jest rodzinnym miastem porcelany i barwnych szkliw w Chinach. To jest nie tylko w pobliżu portu Qingdao, Rizhao Port i portu Tianjin, G205 autostrady i S29 autostrady, ale również można uzyskać masę surowców w tej miejscowości.

Jinming glazury głównie nieprzezroczyste Fryta produkcji, przezroczysty Fryta, pół nieprzezroczyste Fryta, wodoodporny tytanu Fryta, polewa vetrosa i drukowanie, pełne wypolerowana glazury, luster itp. Produkty te były szeroko stosowane w płytki ceramiczne ściany wewnętrzne i płytki podłogowe, codziennie ceramika, Wyroby sanitarne, wysokiej jakości porcelany. Dostarczając ponad 100 tysięcy ton do naszych klientów, którzy pochodzą z Wietnamu, Indonezji, Pakistan, Afryki, Bliskiego Wschodu i domowych rocznie.

Polewa Jinming dobrze wiedzą znaczenie technologii i nowego produktu R & D (badania i rozwój), zawsze współpracuje z Xianyang Research & Instytut wzornictwa i Sandong badań przemysłowych ceramika & Instytut wzornictwa. Polewa Jinming szkolił potężny profesjonalny zespół techniczny, który jest w pełnym naładowaniu produkcji, badań naukowych, sprzedaży i nienaganna obsługa każdego klienta.

Polewa Jinming dąży do przetrwania przez jakość pierwsze, popytu rynkowego jako wytyczne, ma rozwoju przez innowacji nauki i technologii, w oparciu o stabilności produktów, aby zapewnić użytkownikom z najwyższej jakości usługi i produkty najwyższej jakości. Polewa Jinming nalegać na zasadzie intergrity do prowadzenia działalności gospodarczej, dążenie do wzajemnego zaufania i skorzystania z naszych klientów.

Spodziewamy się szczerze do ustanowienia relacji długo biznesowych z wami.