Vetrosa o niskiej temperaturze

Vetrosa o niskiej temperaturze
Szczegóły produktu

Vetrosa JM   - 305

Siatka proszkowa: 50-100 mesh lub 90-325 mesh jest dostępna

Oryginał: strefa przemysłu ceramicznego zibo, Chiny

Min. Ilość: 2000 kg

Opakowanie: 25KG / worek z wewnętrzną przezroczystą torbą dla zapewnienia jakości.

Przekazywanie i przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym i dobrze wentylowanym miejscu, aby utrzymać Vectosa w dobrym stanie.

Proszek ze spieku szklistego, super przezroczysty, nietoksyczny, do zastawy stołowej COE 160-260, temperatura wypalania 850-950 stopni.

Bez ołowiu.

 

vetrosa tile.jpg

Wykorzystywane do produkcji linii taliowej, linii granicznej, motywu freso, Listello, płytek dekoracyjnych, ceramicznych dzieł sztuki w podwójnym i trzecim wypalaniu, można wypalać razem z płynnym złotem i złotą pastą.

Wysoki przejrzysty i dobry efekt przezroczysty.

Jako producent ceramiki ceramicznej glazury vetrosa w ceramicznym przemyśle porcelanowym, mamy zaletę dobrej i stabilnej jakości oraz rozsądnej ceny, fachową wiedzę, która pomaga poprawić jakość i poszerzyć rynek. będziemy bardzo wdzięczni, jeśli uda nam się nawiązać współpracę z niewielkim zleceniem próbnym na początku.


Jako jeden z największych producentów i eksporterów Vtrosa w mieście zibo, nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Pakistan, Indonezja, Wietnam, Bliski Wschód.

zapraszamy do odwiedzenia nas!

 Jinming Glaze jest jednym z wiodących producentów i dostawców w Chinach nowych ceramicznych fryt w 2017 roku, wyposażonych w profesjonalną fabrykę i fabrykę, oferując bezpłatną próbkę produktów, zapraszamy do zakupu naszej niskiej ceny w niskiej temperaturze, a także zapraszamy do sprawdzenia ceny, cennika , zapytanie i cytat z nami.
Zapytanie